naša ponuka

Široká ponuka našej kaviarne dakami uspokojí každého, stačí len prísť a ochutnať.

kaviarenská klasika

PascucciZákladným kameňom našej ponuky je káva PascucciCaffe Extra Bar Mild (80% Arabica, 20% Robusta). Práve táto zmes je vrcholom produkcie spoločnosti Pascucci pre kaviarne a reštaurácie, kde výborná káva je základnou podmienkou ich existencie. Zmes intenzívnej chuti Extra Bar Mild je v šálke plná a krémová, jemná a lahodne aromatická, má sladkú chuť stredoamerických káv Arabica a intenzívnu čokoládovú vôňu ázijských zŕn robusty. Zmes je pripravená tak, aby sa dosiahla vyváženosť vône a plnosti pre milovníkov kávy jemnej, voňavej a ľahkej, avšak plnej chuti.

Svoje miesto v ponuke má aj bezkofeinová káva Caffe Decafeinato, ako vhodná alternatíva ku klasickej káve.

zdravá káva

kava s hubou ReishiZdravá káva s hubou Reishi patrí neodmysliteľne do ponuky našej kaviarne. Pokiaľ sa nechcete zrieknuť pôžitku z pitia kávy a pritom sa chcete starať o svoje zdravie, v káve DXN nájdete riešenie. Má blahodárne účinky na zdravie a okrem toho DXN vyrába i ďalšie produkty s obsahom tejto zázračnej liečivej huby, ktoré sú v našej ponuke.

Okrem kávy s hubou Reishi si môžete vychutnať aj zelenú kávu Green coffee arabica. Jedná sa o špeciálne upravenú pranú arabicu, ktorá obsahuje kofeín, kyselinu chlorogénovú a zachováva si všetky antioxidanty.

kávové špeciality a kalorické bomby

PaspuccioNašu kávu si nemusíte vychutnať len v klasických variáciách espressa. Na vaše zmysly nechajte zapôsobiť naše variácie horúcich a ľadových kávových špecialít.

Kto nemá chuť na kávu, môže si v chladnom počasí vychutnať kvalitnú horúcu čokoládu s nezameniteľnou chuťou a naopak v lete je tu na osvieženie ľadový milk shake v príchutiach podľa aktuálnej ponuky.

čaje

Ahmed TeaV našej kaviarni si môžete vybrať zo širokej ponuky kvalitných čajov Ahmad Tea, ktorá je doplnená o našu zdravé trio čajov. Bio japonský čaj Matcha Tea Vám pripravíme ako ľadový čaj alebo horúci osviežujúci nápoj. Ponuku zdravých čajov dopĺňajú čaje s hubou Reishi – Spica Tea a Reishi Gano Tea.

nealkoholické nápoje

limonadyOkrem ponuky klasických nealko nápojov naša ponuka obsahuje aj zdravú alternatívu. Prídite ochutnať 100% šťavy Farmárik a limonády zo Sirupov Herbert v rôznych chuťových variáciách.

alkoholické a miešané nápoje

AperolNašu ponuku nápojov uzatvárajú alkoholické nápoje. Široká ponuka pozostáva z piva, vína a kvalitných alko nápojov, ktoré sú aj základom našich miešaných nápojov. Sú osviežujúce nielen počas horúcich letných dní ale aj počas našich OLDIES “mini” PARTY.

koláčiky

raw kolacikKu kávičke neodmysliteľne patrí niečo sladké, preto sme spolu s našimi lokálnymi dodávateľmi pre Vás pripravili pestrú ponuku koláčikov. Ponuka Raw koláčikou je doplnená rôznymi variáciami od Mama’s Minis, z ktorých si vyberie úplne každý.